Районна газета

ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ ВИБОРЦЮ, ЯКИЙ ТИМЧАСОВО НЕЗДАТНИЙ ПЕРЕСУВАТИСЯ САМОСТІЙНО

Для голосування за місцем свого перебування виборець, який тимчасово не здатний пересуватися самостійно, поштою або через інших осіб подає дільничній коміісії власноручно написану заяву з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування

Така заява разом з довідкою медичної установи про стан здоров'я виборця повинна надійти до дільничої виборчої комісії не пізніше 20 години останньої п'ятниці перед днем виборів.

Заява виборця про бажання голосувати за місцем його перебування реєструється ДВК в окремому журналі, де зазначаються день і час її надходження, прізвище, ім'я, по батькові та адреса місця проживання (місця перебування) виборця.

Для перевірки факту нездатності виборця самостійно пересуватися, члени комісії можуть відвідати виборця за адресою, зазначеною у заяві, зателефонувати йому або звернутися до відповідної медичної установи із запитом про підтвердження достовірності виданої довідки чи уточнення отриманих відомостей, не порушуючи при цьому прав та свобод виборця.  

Звертаємо увагу, що така заява задовольняється лише на підставі рішення виборчої комісії та діє одноразово на конкретно вказаних виборах.

Якщо у вас виникли питання, повязані з Державним реєстром виборців, звертайтеся за телефонами : 5-46-42 та 5-46-48 або особисто завітайте до нас за адресою : м.Путивль, вул. Першотравнева, 84, каб.№5 (1 поверх).