Районна газета

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

Шановні виборці, будьте соціально активними! Перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців

З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, запрошуємо вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе. 

Особливо це стосується виборців:

- які під час позачергових виборів Президента України у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

- мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);

- виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;

- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

- громадян, що були вимушені переселитись з окупованої Автономної Республіки Крим чи зони проведення АТО (попередньо можна звернутись за тел. 5-46-42.

Зробити це можливо:

- особисто завітавши до відділу ведення, який знаходиться за адресою: м. Путивль, вул. Першотравнева, 84. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5-46-42 Також за цим телефоном можливо перевірити включення до Реєстру виборців та свої персональні дані.

скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця”, на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет  за прямим посиланням www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:200 . Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електрону пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні виправлення до Реєстру. Про результат проведеної перевірки також буде направлене повідомлення на вказану електрону пошту.