Районна газета

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії створено сервіс "Особистий кабінет виборця", що розміщений на порталі Державного реєстру виборців у мережі інтернет (www.drv.gov.ua), де кожен виборець може перевірити свої персональні дані, не виходячи з власної оселі

Якщо Ви виявили, що не включені до Реєстру, можете за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за адресою: м.Путивль, вул. Першотравнева, 84, каб.№5 (1 поверх)  щодо свого включення до Реєстру.

До органу ведення Реєстру треба подати письмову заяву із зазначенням відомостей про себе і пред'явити документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), копія якого додається до заяви. Відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно зазначаються у заяві, яка подається разом з документом, що підтверджує відповідний факт. Особі, яка є військовослужбовцем строкової служби, для подання такої заяви надається відпустка на строк, достатній для звернення до органу ведення Реєстру.

Особа, яка набула права голосу і проживає чи на час набуття права голосу перебуває за межами України, може звернутися щодо свого включення до Реєстру до закордонної дипломатичної установи України за місцем свого проживання чи перебування із письмовою заявою із зазначенням відомостей про себе. До заяви додається копія пред’явленого документа, що посвідчує особу і підтверджує громадянство виборця, – паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України). Керівник закордонної дипломатичної установи України невідкладно передає заяву органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

У разі включення виборця до Реєстру орган ведення Реєстру надсилає на виборчу адресу виборця повідомлення про його включення до Реєстру.

Якщо у вас виникли питання повязані з Державним реєстром виборців, звертайтеся за телефонами : 5-46-42 та 5-46-48 або особисто завітайте до нас за адресою : м.Путивль, вул. Першотравнева, 84, каб.№5 (1 поверх).