Районна газета

ПЕРЕСЕЛЕНЦІ З ДОНБАСУ ЗМОЖУТЬ СКОРИСТАТИСЯ СВОЇМ ПРАВОМ НА ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ

Центральна виборча комісія спростила процедуру тимчасової зміни місця голосування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня для людей, які виїхали із зони АТО

«Постановою Центральної виборчої комісії від 7 жовтня встановлено, що виборці, виборча адреса яких відноситься до території Донецької чи Луганської областей, при зверненні до органу ведення державного реєстру виборців із заявою про тимчасову зміну місця голосування на період проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, можуть не додавати документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування», – повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Сумської обласної державної адміністрації Ірина БІЛАН.

Посадовець нагадала, що при поданні заяви потрібно пред’явити документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України. Заяву про тимчасову зміну місця проживання можна подати до 20 жовтня включно.

За її словами, у день голосування такі виборці отримають лише один бюлетень для голосування за кандидатів у народні депутати по загальнодержавному багатомандатному округу. А віддати  голос за кандидата в одномандатному виборчому окрузі вони не зможуть.