Районна газета

ІВАН БОРШОШ: «СУМЩИНА ПОКАЖЕ ПРИКЛАД ПО-СПРАВЖНЬОМУ ДЕМОКРАТИЧНИХ ВИБОРІВ»

Таке переконання висловив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації під час брифінгу

«Жителі області є свідками того, що влада жодним чином не впливає на виборчий процес. Вперше в історії області ми не агітуємо за будь-якого кандидата. Тому переконаний, що люди зможуть зробити власний вибір без перешкод та тиску», – зазначив посадовець.

За його словами, задля належного проведення виборів 2014 року в області створено 6 окружних та 1007 дільничних виборчих комісій на 964 звичайних та 43 спеціальних виборчих дільницях, які забезпечені приміщеннями, транспортними засобами, зв’язком та оргтехнікою. Своєчасно виготовлено списки виборців, іменні запрошення виборцям, а також скриньки для таємного голосування.

У день виборів правоохоронні органи будуть працювати у посиленому режимі, аби ніщо не стало на заваді демократичному волевиявленню громадян.

«Сумщина готова до позачергових президентських виборів. Сподіваюся, що запорукою їх успішного проведення в області стане чітке дотримання чинного законодавства всіма суб’єктами виборчого процесу та висока явка виборців», – підкреслив Іван Боршош.