Районна газета

«ПОЖЕЖА ПРИБОРКАНА, АЛЕ ПОГОДНІ УМОВИ СПРИЯЮТЬ РОЗПОВСЮДЖЕННЮ ОСЕРЕДКІВ ЗАЙМАННЯ»

Зазначив голова райдержадміністрації Сергій САВЧЕНКО під час позачергового засідання районної комісії ТЕБ та НС з питання ліквідації пожежі біля с.Волинцеве

«Пожежа триває вже 4 дні. Осередки займання виникають у різних місцях. Ситуація ускладнюється погодними умовами – відсутністю опадів тривалий час та поривами вітру. Зараз ситуація під контролем. Але треба тримати руку на пульсі, щоб не допустити знову поширення вогню», - підкреслив очільник району.

Директор ДП «Путивльський агролісгосп» Ігор ІСАЄВ наголосив, що треба починати з причин, а не боротися з наслідками. «Аграріям треба починати з весни оборювати поля та узбіччя доріг, не чекаючи, поки настане вогненебезпечний період. А також вкотре закликати населення не спалювати суху рослинність», - зазначив посадовець.

Сергій Савченко доручив представнику Новослобідської ОТГ забезпечити чергування відповідальних осіб на місці пожежі з метою оперативного реагування на появу нових осередків займання.

За результатами засідання прийняте рішення створити оперативний штаб під керівництвом голови райдержадміністрації для координації дій рятівників, відповідних служб, представників ОТГ та активістів.