Районна газета

ПЕНСІЙНИЙ ДОПОМОГОМОБІЛЬ ПРОДОВЖУЄ КУРСУВАТИ ВІДДАЛЕНИМИ КУТОЧКАМИ СУМЩИНИ

У лютому завдяки цьому зручному сервісу пенсійні послуги отримали мешканці с. Печіни та с. Семереньки Тростянецького району, с. Руднєве та с. Мазівка Путивльського району та с. Клишки Шосткинського району

Під час виїзду допомогомобіля до працівників ПФУ звернулися 65 осіб, яким було надано 90 послуг. Мешканці сіл звернулись з питаннями перерахунку пенсій з 1 січня 2020 року; призначення пенсії за віком; обчислення страхового стажу для виходу на пенсію; розміру пенсії та її складові; виплати надбавок особам, які досягли 80-річного віку; перерахунку пенсії ліквідатору аварії ЧАЕС III категорії та інше.

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду надали ґрунтовні відповіді та професійну допомогу з усіх порушених питань.

Довідково. Пенсійний допомогомобіль – унікальний сервіс, започаткований минулого року Фондом Сумщини. Завдяки йому мешканці сіл Сумщини можуть отримати пенсійні послуги за місцем проживання. У рамках цього проєкту фахівці Пенсійного фонду допомагають громадянам відновити їхні порушені в пенсійній сфері права, сприяючи, таким чином, підвищенню розміру їхніх пенсій.