Районна газета

СУЧАСНІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ СУМЩИНИ ДЛЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ КЛІЄНТАМ ОНОВЛЕНІ ПОВНІСТЮ

Оновлені сервісні центри Пенсійного фонду Сумщини
відтепер працюють для клієнтів у всіх містах і районах області

Приміщення сервісних центрів приведені до єдиних стандартів Пенсійного фонду України. У відкритих і просторих залах, на робочих місцях, обладнаних сучасною технікою та окремих точках доступу до вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду, на клієнтів чекають привітні, компетентні і дбайливі фахівці, які нададуть якісний, корисний та швидкий пенсійний сервіс.

В облаштованих зонах очікування клієнти можуть ознайомитись з пенсійними новинами, актуальною інформацією про права та сервіси, що забезпечуються громадянам, скористатись дитячим куточком, кулером, аптечкою, допомогою адміністратора, системою управління чергою.

До послуг осіб з обмеженими можливостями – пандуси, обладнані за державними будівельними нормами, рельєфно-тактильна навігація, довідник, складений шрифтом Брайля, сурдоперекладачі.

Оновлення сервісних центрів на Сумщині є частиною проєкту ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР – нової філософії змін у наданні пенсійних послуг. Вона поширюється і на умови обслуговування клієнтів – зручні, комфортні та сучасні, і на якість та зміст послуг, в основі яких – компетентність, прозорість, доступність, повага до клієнта.