Районна газета

Право на інформацію

ЗАПИТ на отримання публічної інформації

Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформаціюв районній державній адміністрації

ПОРЯДОК  ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ, ДІЙ ЧИ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ РОЗПОРЯДНИКІВ ІНФОРМАЦІЇ

Перелік структурних підрозділів райдержадміністрації,  відповідальних за надання інформації, що підлягає оприлюдненню в газеті "Путивльські відомості і на офіційному веб-сайті Путивльської районної державної адміністрації.

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію в Путивльській районній державній адміністрації

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію. На виконання Указів Президента України були прийняті наступні розпорядження голови Путивльської районної державної адміністрації: від 16.05.2011 № 309 "Про заходи щодо створення умов для доступу до публічної інформації" та від 01.07.2011 №416 "Про організацію виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Отримати публічну інформацію можна у відповідь на інформаційний запит.

Для подання запиту та отримання публічної інформації громадяни можуть звернутися до загального відділу (каб.№ 14) апарату Путивльської районної державної адміністрації щоденно з 8.00 до 17.15, у п’ятницю - з 8.00 до 16.00. Обідня перерва з 12.00 до 13.00. Вихідні дні: субота, неділя. У цьому кабінеті можна отримати форми запитів на інформацію. Запит на інформацію може бути індивідуальними або колективним.

У кабінеті № 14 визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями.

За телефоном 5-12-76 можна дізнатися більше про порядок і практичні аспекти подання запитів на інформацію.

Суб’єктом відносин у сфері доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Путивльська районна державна адміністрація, визначено загальний відділ апарату Путивльської районної державної адміністрації. 

В Путивльській районній державній адміністрації запити приймаються:

- за телефоном – 5-12-76
- факсом – 5-34-89
- електронною поштою– Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для подання запиту на інформацію поштою необхідно направити лист на адресу: 41500, Сумська область, Путивльський район, м.Путивль, вул.Першотравнева,84