Районна газета

ВИКОНАННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ»

Це питання обговорювалося на апаратній нараді під головуванням першого заступника голови Путивльської районної державної адміністрації Віктора КОТЕНКА

Завідувач сектору з організації надання адміністративних послуг – державний адміністратор апарату Путивльської районної державної адміністрації Сергій ХОБЛЕНКО проінформував: «За місяць роботи з Путивльським РС УДМС в Сумській області прийнято від людей 250 заяв (паспорти, виписка та прописка) та надано 250 консультацій з різних питань з цього напрямку роботи».

Сергій Федорович наголосив на пропозиціях щодо змін до Закону України «Про адміністративні послуги», а саме, що прийом суб’єктів звернення доцільно вести не адміністраторам, а представникам суб’єктів надання адміністративних послуг.

Перший заступник голови Путивльської районної державної адміністрації акцентував увагу на виконанні рекомендацій Сумської обласної державної адміністрації та планах розміщення ЦНАПу.

У ході апаратної наради Микола БОКАТОВ, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Путивльської районної державної адміністрації, наголосив на закінченні двотижневих шкільних канікул, на тому, що навчальні заклади району розпочали опалювальний сезон з 01.11.2014.

Заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Микола КОРНЄВ зазначив на дотриманні температурного режиму в навчальних закладах і поданні інформації з цього питання до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій Путивльської районної державної адміністрації.

Світлана КУРТОВА, начальник управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації, звернула особливу увагу на те, що змінено механізм призначення субсидій. «На сьогоднішній день прийнято 500 заяв від громадян, половина заяв розглянута позитивно», - проінформувала Світлана Володимирівна. Посадовець зазначила на умовах реєстрації та виплати соціальної допомоги вимушеним переселенцям. Також зазначила про завершення капітального ремонту двох будинків Ветеранам Великої Вітчизняної війни та початку робіт по ремонту квартири мешканця  цієї соціальної категорії населення.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі  Путивльської районної державної адміністрації Сергій ЛІТВІНОВ проінформував про стан справ в  підрозділі. Перший заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Віктор Котенко дав доручення розібратися в ситуації стосовно рейсу міжміського маршруту «Руднєве-Суми».

Михайло КРЕВСУН, начальник управління агропромислового розвитку Путивльської районної державної адміністрації, проінформував про стан  посіву озимини. Наголосив на стані підготовки до укладання соціально-економічних угод на 2015 рік та виплаті орендної плати за паї.

Начальник служби у справах дітей Путивльської районної державної адміністрації Юрій РАДІН зазначив на стані справ у підвідомчому підрозділі, про проведене засідання комісії з питань захисту прав дитини, про порушенні питання під час засідання та підготовці документів для розгляду у судовому засіданні.

Анатолій ЛУГОВСЬКИЙ, головний редактор Путивльської районної громадсько-політичної газети «Путивльські  відомості», наголосив на початку передплатної кампанії на періодичні видання 2015 року, а особливу увагу звернув на передплату районної газети.

Завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Путивльської районної державної адміністрації Лариса ПРИЗ зазначила на прийнятті рішення Президентом України Петром ПОРОШЕНКОМ рішення  про встановлення Дня захисника України (14 жовтня) та скасування Дня захисника Вітчизни (23 лютого) наголосила на  організації комплексу інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на аргументоване роз’яснення зазначеного рішення Глави держави та висвітлення теми військової звитяги українського народу.