Районна газета

В ПУТИВЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ РЕАЛІЗОВАНО ПРОЕКТ ПРОГРАМИ «КУСАНОНЕ»

В рамках грантової допомоги  по проекту програми «Кусаноне» посольства Японії в Україні, а також за фінансової підтримки керівництва району, сільськогосподарських та товаровиробників Путивльського району та особисто голови райдержадміністрації Миколи ШУЛЬГИ комунальній установі Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» надана благодійна допомога у вигляді медичного обладнання

18.04.2018 року отримано та встановлено в  поліклінічному відділенні, 2 поверх, кабінеті № 17 (жіноча консультація) систему ультразвукову діагностичну XARIO 100 TUS-X100 (виробництва TOSHIBA MEDICAL SISTEMS CORPORATION, Японія).

А 23.04.2018 року доставлений та  встановлений в будівлі стаціонарного корпусу  на третьому поверсі в хірургічному відділенні в операційному блоці (палата № 21) апарат штучної вентиляції легень «Блізар».

Загальна вартість отриманого обладання по  програмі  «Кусаноне» складає 2020327,00 грн. (два мільйони двадцять тисяч триста двадцять сім гривень).

Вкрай необхідне для нашого закладу отримане медичне обладнання дасть можливість покращити якість діагностичного обстеження  та лікування хворих.