Районна газета

УСПІШНЕ РЕФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СУМЩИНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СПІВПРАЦІ ДЕРЖАВИ ТА ГРОМАДЯН

У Конотопі за участю представників Верховної Ради та Кабінету Міністрів України відбувся обласний семінар «Реформування житлово-комунального господарства в Сумській області: проблеми та шляхи їх вирішення (в житловому фонді)»

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуард КРУГЛЯК у своєму виступі наголосив, що сьогодні політика в енергосфері змінила свій вектор, тож наразі громади відчувають значну державну підтримку у реалізації заходів з енергозбереження та енергоефективності. На його думку, сьогодні люди усвідомлюють, що модернізація сфери ЖКГ – це ефективно, актуально та економно.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ В ДІЇ: ОСББ АКТИВНО УТЕПЛЮЮТЬСЯ ДО ЗИМИ

В Україні росте попит на Урядову програму з енергоефективності з боку ОСББ

За минулий тиждень до програми приєдналося ще 9 ОСББ, які залучили на проведення енергоефективних заходів у багатоповерхівках рекордну до сьогодні суму – 3 мільйони гривень.

ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАХОДІВ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ В ЖИТЛОВІЙ СФЕРІ – ОДИН З ПРИОРИТЕТІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ

Департамент систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробив рекомендації по енергозбереженню «Необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності у житловому секторі  та  механізм їх державної підтримки»

Рекомендації містять аналіз тепловтрат, заходи, які дозволять скоротити споживання енергоресурсів, механізм державної підтримки енергозберігаючих заходів.

СУМЩИНА – У ЛІДЕРАХ ЗА ОФОРМЛЕННЯМ «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ»

У загальнодержавному рейтингу область займає перше місце за кількістю та третє за обсягом виданих кредитів на придбання енергоощадного обладнання, заміну газових котлів

«Державна програма підтримки населення для впровадження енергозберігаючих заходів користується популярністю у жителів Сумщини. З початку її дії в області оформлено більше 7,5 тисяч кредитів на понад 94 мільйони гривень. З них – більше 800 кредитів на понад 11 мільйонів гривень для встановлення «негазових» котлів та понад 6,7 тисяч кредитів на понад 82 мільйони гривень на придбання енергоефективного обладнання і матеріалів. 16 кредитів видано ОСББ», – повідомив у ході брифінгу начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тарас ОМЕЛЬЧЕНКО.