Районна газета

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ В ДІЇ: ОСББ АКТИВНО УТЕПЛЮЮТЬСЯ ДО ЗИМИ

В Україні росте попит на Урядову програму з енергоефективності з боку ОСББ

За минулий тиждень до програми приєдналося ще 9 ОСББ, які залучили на проведення енергоефективних заходів у багатоповерхівках рекордну до сьогодні суму – 3 мільйони гривень.

Про це інформує Голова Держенергоефективності Сергій САВЧУК, аналізуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми.

«У нас простежується тенденція до збільшення попиту на державну допомогу в утепленні з боку ОСББ. Якщо за червень цього року Урядовою програмою скористалося 25 ОСББ, залучивши 4 мільйони гривень на термомодернізацію, то за три тижні липня уже 23 ОСББ отримали 4,5 мільйона гривень на проведення енергоефективних заходів у своїх будинках. Люди повірили, що «теплі» кредити – це не ярмо, а реальна допомога держави», – наголосив Сергій Савчук.

За його словами, ОСББ-учасники програми переконуються у перевагах механізму державної підтримки, діляться своїм досвідом з іншими, і що цікаво – повторно беруть участь в Урядовій програмі з енергоефективності.

Загалом за час дії Урядової програми з енергоефективності безповоротною фінансовою допомогою скористалося 287 ОСББ, освоївши 28,2 мільйона гривень на утеплення.