Районна газета

«ПИТНА ВОДА ПОВИННА БУТИ ЯКІСНОЮ»

Акцентував у ході апаратної наради голова Путивльської районної державної адміністрації Микола ШУЛЬГА

Про стан водопостачання та забезпечення доброякісною водою на 2015-2020 роки інформував заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Михайло БИРЯК, який зазначив, щозабезпечується реалізація основних напрямків реформи водопровідного господарства району шляхом впровадження енергозберігаючих технологій. 

«Усі працюючі артезіанські водні свердловини забезпечені засобами технологічного обліку води, постійно аналізується стан укладання балансоутримувачами договорів на проведення лабораторних досліджень якості питної води з лабораторіями, що пройшли атестацію та акредитацію. Усі власники 34 водогонів заключили угоди з Путивльським відділенням ДУ «Сумський ОЛЦ ДСЕСУ» на проведення лабораторного контролю якості води», - підкреслив Михайло Васильович.

Голова Путивльської районної державної адміністрації підняв питання щодо створення комунальних підприємств на території сільських рад з метою забезпечення мешканців сіл якісною питною водою.

«Це одне з першочергових завдань», - наголосив Микола Іванович.

Перший заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Микола КОРНЄВ надав роз’яснення щодо видачі дозволів на спецкористування.

Голова Путивльської районної ради Євген ЮЖАКОВ підкреслив на підйомі води в колодязях міста та сіл, на здійсненні заходів щодо їх очищення та взяття на баланс. Із зазначеного питання відбувся конструктивний діалог.

На завершення обговорення питання голова Путивльської районної державної адміністрації наголосив на контролі питання роботи пунктів обігріву на території району.