Районна газета

«НЕ ДОПУСТИТИ ЗРИВУ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ», - МИКОЛА КОРНЄВ

Звертаючись до керівників закладів та установ, наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови Путивльської районної державної адміністрації під час апаратної наради

При активному діалозі Микола Іванович звернув увагу на виявлені недоліки з проходження опалювального сезону, на відповідальності виконавців заходів до підготовки опалювального сезону 2015-2016 років, на залученні та використанні виділених сільськими радами коштів.  

Про стан проходження опалювального сезону на території району звітував заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Михайло БИРЯК, який зосередив увагу на заготівлі посипкового матеріалу, підготовці техніки, запасі паливно-мастильних матеріалів, завезенні дров до закладів освіти, охорони здоров’я та культури.

Микола БОКАТОВ, начальник відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації, зазначив на проведених заходах щодо підготовки навчальних закладів до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років. Особливу увагу Микола Петрович звернув на заходах з економії енергоносіїв та заробітної плати з метою ефективного використання бюджетних коштів, на проведенні тендерних закупівель дров для загальноосвітніх шкіл району, на стані погашення заборгованості.

 

Директор Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Г.Я.Базими Людмила СКОРОБОГАТА прозвітувала про ситуацію із заміною коректора в газовій котельні підвідомчого навчального закладу. «ТОВ «Газпроммонтаж» на сьогодні готує проектну документацію та закупило коректор», - підкреслила Людмила Василівна.

Директор Зінівського навчально-виховного комплексу Валентина КОПИЛОВА проінформувала про стан справ у дошкільному закладі на базі Червоноозерської сільської ради.

 

 

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Путивльської районної державної адміністрації підвів підсумки наради та надав конкретні завдання відповідним виконавцям і визначив строки.