Районна газета

МИКОЛА ШУЛЬГА: «ПОСТІЙНИЙ КОНТРОЛЬ ЗА СТАНОМ СНІГООЧИСНОЇ ТЕХНІКИ»

Наголосив голова Путивльської районної державної адміністрації під час апаратної наради з метою негайного реагування при можливих несприятливих зимових умовах

Микола Іванович акцентував увагу на повторній ретельній перевірці стану снігоочисної техніки, яка є в наявності на підприємствах та у виробників сільськогосподарської продукції.

З питання про підготовку дорожньо-мостового господарства до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років інформував заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Михайло БИРЯК, який зазначив на стані забезпеченості посипковим матеріалом для посилки тротуарів та прибудинкових територій, що складає 100% від запланованого.

Михайло Васильович детально зупинився на стані придбання дорожніх знаків, паливно-мастильних матеріалів та запасних частин. Особливу увагу приділено укладанню угод з підприємствами, що мають снігоочисну техніку.

Голова Путивльської районної державної адміністрації вкотре наголосив на здійсненні заходів щодо сталого проходження опалювального сезону в усіх підприємствах Путивльського району.