Районна газета

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАВ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

У зв’язку зі зниженням середньодобової температури бюджетні установи області почали підключати до опалення

«Завдання влади, щоб в кожній оселі та бюджетних установах було тепло. Ті чиновники, які неякісно виконали обов’язки з підготовки до зими, повинні понести відповідальність», – наголосив у ході апаратної наради голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

Особливо очільник Сумщини звернув увагу на неповну готовність органів місцевого самоврядування до початку опалювального сезону, зокрема обласного центру. Адже попри запевнення місцевої влади, що відсоток готовності Сум значно зріс, люди дотепер залишаються без тепла.

За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тараса ОМЕЛЬЧЕНКА, станом на 17 годину 11 жовтня по області запрацювало 62 котельні, опалюється 65 загальноосвітніх та 49 дошкільних навчальних закладів, 81 установа охорони здоров’я, 842 житлових будинки.

Зокрема, розпочато опалювальний сезон у містах Конотоп, Лебедин, Охтирка, Шостка, Білопільському, Конотопському, Недригайлівському, Путивльському, Середино-Будському, Тростянецькому, Шосткинському районах. Решта міст і районів області підключать опалення з 12 жовтня.