Районна газета

«ВИРІШИТИ ПОЗИТИВНО ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ»

Таке доручення надав голова Путивльської районної державної адміністрації Микола ШУЛЬГА в ході розгляду на колегії питання про стан готовності галузей економіки і установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років 

Під час обговорення Микола Іванович звернув увагу на те, що потрібно особливу увагу приділяти  одиноким людям похилого віку щодо наявності у них твердого палива.

Звітував про підготовку галузей економіки і установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Михайло БИРЯК.

Михайло Васильович проінформував, що в цілому підприємствами  району виконані роботи по підготовці до опалювального періоду згідно з розробленими заходами, але є деякі питання, які потребують негайного вирішення.

Посадовець детально зупинився на проведених заходах Путивльською ЖЕК, Комунальним підприємством «Путивльміськводоканал», філією ДП «Путивльський райавтодор», Путивльським  цехом Конотопського УЕГГ, Путивльським РЕМ, закладами освіти, охорони здоров’я та культури.