Районна газета

МИКОЛА ШУЛЬГА: «ОДНЕ ІЗ ЗАВДАНЬ - БЛАГОУСТРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ»

На цьому акцентував увагу голова Путивльської районної державної адміністрації під час обговорення питання про проведення щорічної Всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» в ході апаратної наради

У рамках зазначеної акції проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах Путивльського району, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих і спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту, висаджуються дерева та кущі.

Голова Путивльської районної державної адміністрації через присутніх керівників звернувся до мешканців району, кому не байдужий санітарний стан територій населених пунктів, з проханням взяти участь у проведенні акції «За чисте довкілля». Нагадав, що кожна юридична особа чи фізична особа-підприємець має закріплену територію, прибирання якої зобов’язує пункт 2 статті 18 Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій Путивльської районної державної адміністрації Інна СКОРОГОДСЬКА проінформувала про проведення щорічної Всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» в районі.

Заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Микола КОРНЄВ наголосив на активному долученні до проведення Дня довкілля.

Голова Путивльської районної державної адміністрації надав доручення усунути всі зазначені недоліки та до 1 травня 2015 року привести у належний санітарний стан населені пункти району.