Районна газета

НА ПУТИВЛЬЩИНІ РОЗПОЧАЛАСЯ ТОЛОКА

У Путивльському районі проводиться весняна толока з озеленення та благоустрою

Працівники Путивльської районної державної адміністрації не залишилися осторонь. У першу чергу, прибрали прилеглу територію та висадили саджанці молодих дерев у центрі міста.

Відповідним розпорядженням голови Путивльської районної державної адміністрації від 24.03.2015 № 83-ОД «Про проведення щорічної Всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» в районі» наголошено на забезпеченні здійснення заходів щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, місць для вигулу домашніх тварин (собак), кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок транспорту, та очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.  

«Ми спільно маємо зробиться усе, щоб наша Путивльщина завдяки працелюбству його жителів, стала ще привабливішою, - зауважив тимчасово виконуючий обов’язки голови Путивльської районної державної адміністрації Віктор КОТЕНКО.

«Турбота про навколишнє середовище – справа кожного з нас. Необхідно дбати про благоустрій нашого району аби зберегти та примножити зелені насадження, поліпшити естетичний, санітарний стан міста та сіл», - зазначив заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Микола КОРНЄВ.