Районна газета

ПРОВЕДЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НА ТЕРИТОРІЇ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Це питання було основним під час засідання постійної районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на чолі тимчасово виконуючого обов’язки голови Путивльської районної державної адміністрації Віктора КОТЕНКА

Віктор Володимирович проінформував: «Усі захисні споруди, які розташовані на території м.Путивль, протягом лютого-березня 2015 року пройшли комплексну перевірку, складені відповідні акти та надані приписи їх власникам з метою приведення ПРУ у готовність до використання за призначенням».

Розпорядженням тимчасово виконуючого обов’язки голови Путивльської районної державної адміністрації від 06.02.2015 № 29-ОД «Про проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту у 2015 році» створено та затверджено складрайонної комісії з питань проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту у 2015 році.

За результатами комісійного обстеження 2 захисні споруди визначено придатними для використання за призначенням, 8 – не придатні. По одній захисній споруді не встановлено власника.

Під час засідання також розглянуто питання про списання захисних споруд цивільного захисту, які не відповідають вимогам ПРУ та не можуть використатись за призначенням та про підпорядкованість захисної споруди цивільного захисту № 70506, яка знаходиться за адресою м.Путивль, вул.Першотравнева, 86 до ЦПЗ № 5 Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

Підводячи підсумки, вирішено рекомендувати Путивльській міській раді до 03.04.2015 забезпечити укладання договорів з бюро технічної інвентаризації про виготовлення технічної документації на захисні споруди, як об’єкти нерухомого майна, формування інвентарних справ та провести роботу з визначення балансоутримувача ПРУ «Шляховик» № 70509, яке знаходиться за адресою м.Путивль, пров.Кузнечний, 1. Також надано відповідне доручення відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій Путивльської районної державної адміністрації та рекомендації ЦПЗ № 5 Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта».