Районна газета

«СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ НАМ ВДАСТЬСЯ ПОДОЛАТИ ВСІ ПРОБЛЕМИ»

Йдеться у вітанні тимчасово виконуючого обов’язки голови Путивльської районної державної адміністрації Віктора КОТЕНКА  з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

«Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття», - зазначено у зверненні.

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ!

Щиро та сердечно вітаю Вас із професійним святом.

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

У цьому контексті все дедалі вагомішу роль відіграють житлово-комунальне господарство та побутове обслуговування населення.

Дякую Вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаю Вам і Вашим родинам доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

Вірю, що спільними зусиллями нам вдасться подолати всі проблеми, пов’язані із облаштуванням нашого побуту, та підняти рівень житлово-комунальних та побутових послуг до європейських стандартів.

 

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови Путивльської районної

державної адміністрації                                                        В.В.Котенко

голови Путивльської районної