Районна газета

«НЕХАЙ НЕБО БУДЕ МИРНИМ, А УКРАЇНА ЧИСТОЮ»

Під таким гаслом цьогоріч за підтримки влади громадська організація «Let’s do it, Ukraine» планує провести 25 квітня Всеукраїнську акцію «Зробимо країну чистою-2015»

За словами національного координатора по роботі з волонтерами Марії ШЕПЕТУН, акція «Зробимо Україну чистою-2015» проводиться п’ятий рік поспіль. З кожним роком збільшується кількість її учасників та розширюється площа, охоплена прибиранням. Цьогоріч організатори планують залучити до акції 250 тисяч українців та 2000 населених пунктів.

«Ми хочемо зібрати більше людей довкола спільної справи, тож у проведенні акції тісно співпрацюємо з органами влади, громадським сектором, приватними підприємствами. Наша мета – не лише прийти, прибрати і забути, а, перш за все, виховувати в суспільстві бережне ставлення до навколишнього середовища», – наголосила Марія Шептун.

Як зазначив регіональний координатор акції у Сумській області Роман БІРЧЕНКО, зараз організатори налагоджують контакти з районами області, аби максимально залучити волонтерів та прибрати більшу площу.

Заступник директора Департаменту екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів облдержадміністрації Микола ШЕВЧЕНКО запевнив, що обласна влади готова підтримувати ініціативи громадськості щодо прибирання довкілля.

«Наразі в облдержадміністрації розробляється комплекс заходів з проведення весняної толоки, яка триватиме з 1 квітня до кінця травня. За цей час традиційно жителі Сумщини долучатимуться до впорядкування місць відпочинку, прибудинкових територій, насаджуватимуть дерева», – зазначив посадовець.