Районна газета

ЦЕ СВЯТО ОБ’ЄДНУЄ МІЖ СОБОЮ ПРОФЕСІОНАЛІВ ТА АВТОЛЮБИТЕЛІВ

На цьому наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови Путивльської районної державної адміністрації Віктор КОТЕНКО з нагоди Дня автомобіліста і дорожника

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ АВТОДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА!

Вітаю всіх, хто вдень і вночі працює на автобусах, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних авто, але усі Ви – на одній дорозі. Від Вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень та безпека пасажирів.

Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави. Вірю, що автодорожники та автомобілісти  докладуть максимум  зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впроваджуватимуть  нові  послуги  та маршрути. Транспортні шляхи мають  стати  ознакою модернізації життя, свідченням стабільного та динамічного розвитку  району та держави в цілому.

Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства  здоров’я, щастя, добробуту та нових трудових здобутків !