Районна газета

СИМВОЛІЧНИЙ ФАКЕЛ ГАЗУ

У с.Скуносове Путивльського району урочисто відкрили газопровід

Протяжність підвідного  газопроводу (середній тиск) складає 8км 717м, розподільчого газопроводу (низький тиск)  – 3км 700м.

«Це визначна подія не тільки для с.Скуносове, але і для всього Путивльського району. Це дає можливість на відродження села», - наголосив голова Путивльської районної державної адміністрації Анатолій КОСОВСЬКИЙ, звертаючись до селян. 

Анатолій Іванович вручив подяки від Путивльської районної державної адміністрації та грамоту від Путивльської районної ради керівнику ПрАТ «Енергомережмонтаж» Гарніку Гагіковичу Сагателяну, голові ССК «Ярославна» Валерію Валентиновичу Волкову та начальнику ПАТ «Сумигаз» Олександру Григоровичу Лукашу.

Народний депутат України Андрій ДЕРКАЧ, який допомагав здійсненню позитивного вирішення питання та був присутній на урочистостях, підкреслив: «У Вас сьогодні свято, адже пуск газу для села – це, дійсно, визначна подія. Бажаю тепла Вашим домівкам і Вашим серцям». 

Андрій Леонідович висловив слова подяки всім, хто в складних умовах здійснював підведення газопроводу.

Голова ССК «Ярославна», який працює на території с.Скуносове, Валерій ВОЛКОВ, звертаючись до односельців, висловив слова подяки всім мешканцям села, адже вони приклали немало зусиль задля визначної події. «Дякую за довіру», - резюмував Валерій Валентинович.

Голова Октябрської сільської ради Василь ЄСЬКОВ вручив грамоти найкращим працівникам, які здійснювали підведення газу до с.Скуносове.

Відбулося урочисте запалювання факелу газу, після чого посадовці разом з мешканцями с.Скуносове приготували першу страву.