Районна газета

ПРЕЗИДЕНТ ДОРУЧИВ ЦЬОГО ТИЖНЯ РОЗПОЧАТИ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Президент України Петро ПОРОШЕНКО на зустрічі з Віце-прем'єр-міністром - міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром ГРОЙСМАНОМ дав доручення до кінця поточного тижня розпочати опалення всіх без винятку осель у країні

«Не пізніше п'ятниці у кожній українській оселі має бути тепло, батареї мають бути теплими», – наголосив Глава держави. Президент підкреслив, що це завдання – «повна відповідальність місцевих органів влади».

Глава держави звернувся до віце-прем'єра з проханням дати відповідні інструкції на місця. «Голови обласних державних адміністрацій та відповідних районних підрозділів отримають від мене відповідну вказівку, і я просив би забезпечити її виконання», – сказав Президент.

Володимир Гройсман запевнив, що це доручення буде виконано. «З нашого боку відповідно до Вашого доручення були зняті всі перешкоди», – сказав він.

Віце-прем'єр повідомив, що сьогодні направить спільного листа від Мінрегіону і Міністерства палива та енергетики про те, щоб на місцях розпочинали опалювальний сезон відповідно до температур повітря.

«Ми проводимо зараз низку заходів, які дозволять в умовах обмеженого обсягу газу проходити опалювальний сезон без перешкод. Ваше завдання щодо опалення в оселях буде вчасно виконано. Ми чітко, під відповідальність голів обласних державних адміністрацій, будемо контролювати цю ситуацію, щоб кожен орган місцевого самоврядування, кожне місто запустилися вчасно, оскільки технічна готовність є», ­– повідомив Володимир Гройсман.