Районна газета

СУМЩИНА БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНА РЕЗЕРВНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

На цьому наголосив заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олексій ДМИТРЕНКО

За його словами, влітку було проведено інвентаризацію пічного опалення в домогосподарствах жителів районів. Так, близько 80% печей готові до роботи на твердому паливі. На основі узагальнених даних визначено  потреби в альтернативному паливі та передано дані до лісових господарств і підприємств, що займаються постачанням вугілля.

«Не варто сьогодні створювати ажіотаж на тверде паливо, адже впродовж місяця воно буде заготовлене в достатній кількості. Для цього держава робить необхідні кроки. Окрім численних заходів з енергозбереження, Уряд закупив 100 мільйонів тонн вугілля. Перше надходження твердого палива очікується у жовтні. Наразі нарощується видобуток вугілля на території визволених районів на Сході України», – наголосив Олексій Дмитренко.

Він зауважив, що рішення про початок опалювального сезону прийматиметься відповідними комісіями на місцях в залежності від температурного режиму, що зберігатиметься в кожному районі. Тож термін 1 листопада не є остаточним, а носить рекомендаційний характер.