Районна газета

ЄВРОПА – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ

1 листопада свiтова спільнота вiдзначала  День заснування  Європейського Союзу, який був юридично закріплений Маастрихтським договором 1992 року на принципах єдності Європейських співтовариств. На сьогоднішній день ЄС – це сім’я з 28 демократичних європейських країн, які об’єдналися заради миру та процвітання  

Сьогодні в читальному залі Путивльської районної бібліотеки для студентів педагогічного коледжу були проведені європейські іменини «Європа – наш спільний дім».

Студентська молодь дізналася про історію створення ЄС, механізм його функціонування, основні інституції влади, атрибутику, а також про партнерство та співробітництво України з ЄС.

Учасники заходу показали себе справжніми знавцями культури і звичаїв не тільки своєї держави , а й країн Європейського Союзу, були дуже кмітливими та активними, а допомогла їм у цьому вікторина, яку підготували працівники книгозбірні. Подивились відео-ролики «День в історії. Утворення ЄС», «Представництво ЄС в Україні». Лунав гімн ЄС.

Підсумок заходу підвів бібліографічний огляд літератури, який відбувся в Пункті  Європейської інформації – в постійно-діючому, консультативному, роз’яснювальному центрі європейських цінностей та високих соціальних стандартів, який створено  за проектом Української Бібліотечної Асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу за програмою «Еразмус +».