Районна газета

ІВАН БОРШОШ: «ВЛАДА СУМЩИНИ – МАКСИМАЛЬНО ВІДКРИТА»

В облдержадміністрації відбувся семінар на тему: «Організація доступу до публічної інформації в органі влади»

«Питанню доступу до інформації сьогодні приділяється велика увага, адже відкритість і прозорість влади є головною ознакою демократичного суспільства. Наша держава нині стоїть на порозі системних реформ. Велика роль при цьому відводиться саме органам забезпечення доступу до публічної інформації щодо комунікації влади з громадськістю», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Іван Боршош, відкриваючи зібрання.

За словами представника Центру політичних студій та аналітики Віктора ТАРАНА, метою семінару є надання експертної допомоги представникам місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації».

«Право на інформацію є основоположним правом людини, тому сьогодні існує реальна потреба підвищити обізнаність як представників влади, так і громадського сектору в питаннях публічної інформації. Ми маємо навчитися користуватися і послуговуватися Законом», – підкреслив він.

Учасники семінару розглянули організацію роботи із забезпечення доступу до публічної інформації в органі влади, поводження з інформацією з обмеженим доступом, обговорили положення законів «Про доступ до публічної інформації» та «Про захист персональних даних».