Районна газета

Доступ до публічної інформації

 

НАБОРИ ДАНИХ, ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ ОПРИЛЮДНЕННЮ


 Відповідальна особа за розгляд запитів на інформацію - заступник керівника апарату - завідувач сектору документообігу та контролю апарату Путивльської районної державної адміністрації Чебан Ганна Миколаївна

Контакти сектору документообігу та контролю апарату Путивльської районної державної адміністрації:

Адреса: вул.Першотравнева, 84, м.Путивль 41500

Телефон: (05442) 5-27-79

       Е-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок – четвер – з 8.00 до 17.15;

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;

обідня перерва – з 12.00 до 13.00

вихідні дні: субота, неділя.

 

ІВАН БОРШОШ: «ВЛАДА СУМЩИНИ – МАКСИМАЛЬНО ВІДКРИТА»

В облдержадміністрації відбувся семінар на тему: «Організація доступу до публічної інформації в органі влади»

«Питанню доступу до інформації сьогодні приділяється велика увага, адже відкритість і прозорість влади є головною ознакою демократичного суспільства. Наша держава нині стоїть на порозі системних реформ. Велика роль при цьому відводиться саме органам забезпечення доступу до публічної інформації щодо комунікації влади з громадськістю», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Іван Боршош, відкриваючи зібрання.

ОРГАНІЗАЦІЯ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ НА ПУТИВЛЬЩИНІ

Про це йшла мова під час проведення апаратної наради на чолі голови Путивльської районної державної адміністрації Анатолія КОСОВСЬКОГО

Начальник загального відділу апарату Путивльської районної державної адміністрації Тетяна СЛЮЩЕНКОВА зосередила увагу присутніх на основних засадах Закону України «Про доступ до публічної інформації» та проінформувала: «З метою забезпечення реалізації цього Закону   були прийняті розпорядження голови Сумської  обласної  державної адміністрації від 10.05.2011 № 334 та голови Путивльської районної державної адміністрації розпорядження від 30.11.2012 № 682-ОД.

МОЖЛИВОСТІ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ РОЗШИРЕНО

Відтепер запит на інформацію до Сумської обласної державної адміністрації можна подавати через Skype

«Питанню доступу до публічної інформації сьогодні на державному рівні приділяється велика увага. Ми урізноманітнюємо шляхи роботи із запитами громадян, використовуючи сучасні телекомунікаційні системи. Це зручно та оперативно», – прокоментувала начальник відділу забезпечення доступу до публічної інформації облдержадміністрації Ольга ЄВЕНКО.