Районна газета

Агропромисловий розвиток

Інформація оновлена 27.06.2017

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ТА АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


Інформація про найвищу урожайність сільськогосподарських культур по Путивльському району Сумської області у 2016 році

Співпраця сільських рад з сільськогосподарськими підприємствами у Путивльському районі станом на 01.01.2017 


Що необхідно зробити, щоб отримати спеціальну бюджетну дотацію за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби


Про сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи

Рекомендації щодо створення та державної реєстрації сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу


Методичні рекомендації щодо надання у користування на умовах оренди водних об'єктів

Інформація про вільні водні об’єкти Путивльського району, які знаходяться за межами населених пунктів

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ЕФЕКТИВНО І ШВИДКО ГЕНЕРУВАТИ ІННОВАЦІЙНІ ІДЕЇ І ПРЕЗЕНТУВАТИ ЇХ ІНВЕСТОРАМ

У рамках VI Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017» Фундація AgroChallenge, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського», Науковий парк «Київська політехніка» та Інноваційна екосистема “Sikorsky Challenge” запрошують взяти участь у ІV Конкурсі інноваційних проектів «AgroChallenge 2017»

Прийом заявок вже розпочався і триватиме до 15 липня.

КООПЕРАЦІЯ - ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ СЕЛА

Стан та перспективи кооперативного руху в області на конкретних прикладах успіху та позитивному досвіді розглянули учасники семінару в Сумському національному аграрному університеті

На переконання голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА, кооперативи мають об’єднати реальних виробників з метою відходу від традиційного постачання сировини на ринки і налагодження власної потужної переробки.

СУМЩИНА ПРЕЗЕНТУЄ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ПОТЕНЦІАЛ НА «АГРО-2017»

Офіційне відкриття ХХІХ міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017» відбулося 7 червня. Проходитиме вона з 7 по 10 червня в Києві на території Національного Комплексу «Експоцентр України»

Присутній на заході заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА зазначив,  що виставка «Агро-2017» виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентації досягнень в усіх сферах агропромислового комплексу держави.

АГРАРІЇ ОБЛАСТІ ВПРОВАДЖУЮТЬ СУЧАСНІ ФОРМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА у ході робочої поїздки районами області обговорив з  аграріями впровадження сучасних форм організації виробництва сільськогосподарської продукції

У Конотопському районі, зокрема, було проведено нараду щодо створення кластера з виробництва плодово-ягідної продукції. Відкриваючи нараду, куратор галузі зауважив, що перспективи кластерної організації регіональної економіки залежать від макроекономічних тенденцій, що домінують на певній території. Кластер сприяє формуванню зв’язків між його учасниками, створенню конкурентного середовища та розвитку територій.