Районна газета

Агропромисловий розвиток

Інформація оновлена 23.08.2017

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ТА АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


Інформація про найвищу урожайність сільськогосподарських культур по Путивльському району Сумської області у 2016 році

Співпраця сільських рад з сільськогосподарськими підприємствами у Путивльському районі станом на 01.01.2017 


Що необхідно зробити, щоб отримати спеціальну бюджетну дотацію за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби


Про сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи

Рекомендації щодо створення та державної реєстрації сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу


Методичні рекомендації щодо надання у користування на умовах оренди водних об'єктів

Інформація про вільні водні об’єкти Путивльського району, які знаходяться за межами населених пунктів

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні громадяни!

Повідомляємо, що в Сумській області утворений оперативний штаб із забезпечення захисту прав і свобод  власників земель чи збіжжя

Просимо Вас у разі виявлення випадків протиправного захоплення земель чи збіжжя та спроб рейдерських захоплень земель, повідомити управління економічного та агропромислового розвитку Путивльської районної державної адміністрації (вул. Першотравнева, 84, 3-й поверх, м.Путивль, 41500).

АГРАРІЇ СУМЩИНИ ВЖЕ ЗІБРАЛИ МАЙЖЕ 500 ТИСЯЧ ТОНН ЗЕРНА

Станом на 31 липня у всіх районах Сумської області зібрано 470 тисяч тонн зерна ранніх зернових та зернобобових культур з площі 103,5 тисяч гектарів.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, найвищу середню урожайність ранніх зернових наразі мають господарства Глухівського – 54,0 ц/га, Сумського – 52,7 ц/га, Буринського – 49,9 ц/га та Конотопського – 49,7 ц/га районів.

АГРАРІЇВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ НА ОДЕРЖАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

Умови конкурсу на отримання фінансової підтримки аграріями в рамках бюджетної програми «Надання кредитів фермерським господарствам» оголошено Українським державним фондом підтримки фермерських господарств

Переможці конкурсу отримують підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. грн., із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 65 млн. грн.

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ЕФЕКТИВНО І ШВИДКО ГЕНЕРУВАТИ ІННОВАЦІЙНІ ІДЕЇ І ПРЕЗЕНТУВАТИ ЇХ ІНВЕСТОРАМ

У рамках VI Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017» Фундація AgroChallenge, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського», Науковий парк «Київська політехніка» та Інноваційна екосистема “Sikorsky Challenge” запрошують взяти участь у ІV Конкурсі інноваційних проектів «AgroChallenge 2017»

Прийом заявок вже розпочався і триватиме до 15 липня.