Районна газета

МИКОЛА КЛОЧКО: «ЕФЕКТИВНА СПІВПРАЦЯ З НАРОДНИМИ ДЕПУТАТАМИ – ОДИН ІЗ КЛЮЧОВИХ ФАКТОРІВ РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ ТА БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ»

Голова облдержадміністрації особисто контролює вирішення проблемних питань, які порушують у своїх зверненнях до нього народні депутати України

«Лише разом нам під силу забезпечити розвиток області, вирішити наболілі проблеми громадян. Народні обранці мають більше спілкуватися з людьми і владою на місцях, доносити проблеми населення та допомагати у їх вирішенні», – зауважив голова облдержадміністрації.

Народні депутати звертаються до очільника області з питань роботи Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, відновлення транспортного сполучення між населеними пунктами області, ремонту міжміських доріг, соціального супроводу та надання медичної допомоги демобілізованим воїнам та багатьох інших актуальних проблем сьогодення.

За підсумками розгляду звернень депутатів Верховної Ради України вживаються відповідні заходи. Відтак Микола Клочко посприяв у відновленні транспортного сполучення за маршрутами «Суми – Велика Писарівка – Охтирка – Суми» та «Суми – Велика Писарівка (через Краснопілля)». З цією проблемою до голови облдержадміністрації звертався народний депутат України Владислав БУХАРЄВ.

Микола Клочко також відреагував на депутатський запит Миколи ЛАВРИКА щодо ремонту автодороги Н-07 Київ-Суми-Юнаківка і звернувся до Кабміну з проханням розглянути можливість фінансування робіт з відновлення вищевказаної автомобільної дороги.