Районна газета

Запобігання проявам корупції

Інформація оновлена 02.01.2018

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНО, ДОХОДИ, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ОСОБАМИ, УПОВНОВАЖЕНИМИ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТА ІНШИМИ ОСОБАМИ 


Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції" 
Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення"
Кримінальний кодекс України
Кодекс України про адміністративні правопорушення
Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»
Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення національного законодавства у відповідність із стандартами Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією»
Закон України «Про правила етичної поведінки»
Закон України «Про державну службу»
Закон України «Про державну службу»


Указ Президента України «Про Національну антикорупційну стратегію на 2011-2015 роки»
Указ Президента України «Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування»


Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки»
Постанова Кабінету Міністрів України «Про виготовлення бланків декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру»
Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку передачі дарунків, одержаних як подарунки державі, Автономній Республіці Крим, територіальній громаді, державним або комунальним установам чи організаціям»


Наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження Методології проведення антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів»
Наказ Головного управління державної служби України «Про затвердження Загальних правил поведінки державного службовця»
Кримінальна конвенція про боротьбу з корупцією
Інші, пов’язані із Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», документи


Пам’ятка державного службовця щодо врегулювання конфлікту інтересів


План заходів щодо запобігання та протидії корупції в Путивльській районній державній адміністрації на 2016 рік

Інформація щодо виконання Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції в Путивльській районній державній адміністрації за 2016 рік

НА СУМЩИНІ ПРОТИДІЮТЬ КОРУПЦІЇ

В області затримали молодшого інспектора прикордонної служби під час отримання хабара

Як повідомляє прес-служба Управління СБУ в Сумській області, службовець вимагав п’ятсот доларів США від місцевого мешканця за неперешкоджання контрабанді металевих конструкцій до Росії поза встановленими пунктами пропуску. Правоохоронці затримали прикордонника у центрі Глухова під час отримання всієї суми грошей.  

«АКТИВІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЩОДО ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ»

Акцентував тимчасово виконуючий обов’язки голови Путивльської районної державної адміністрації Микола КОРНЄВ, розглядаючи питання про стан виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та іншого антикорупційного законодавства на території Путивльського району» під час чергового засідання колегії

«Керівники структурних підрозділів Путивльської районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, міський та сільські  голови повинні забезпечувати чітке та безумовне виконання норм антикорупційного законодавства», - підкреслив Микола Іванович.

МИКОЛА КЛОЧКО: «КРИШУВАННЯ» КОРУПЦІЇ НА СУМЩИНІ НЕ БУДЕ»

Під час наради з силовиками голова облдержадміністрації доручив активізувати роботу щодо виявлення корупційних злочинів та хабарництва

«Президент України Петро ПОРОШЕНКО оголосив на державному рівні боротьбу з корупцією головним пріоритетом у діяльності правоохоронних органів. Сьогодні корупція викривається на всіх рівнях і в усіх державних структурах та установах», – зауважив Микола Клочко.

МИКОЛА КЛОЧКО: «КОРУПЦІОНЕРИ І ХАБАРНИКИ БУДУТЬ ЖОРСТОКО ПОКАРАНІ»

Голова облдержадміністрації різко відреагував на протизаконні дії керівника Липоводолинської райдержадміністрації, якого затримали на хабарі

«Дії посадовця не піддаються жодній критиці. Він зганьбив себе як державного службовця, як людину, як українця. Більше того, він зрадив Майдан, ідеали Революції Гідності, світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні. Таким людям не місце у владі. Злочинці мають бути покарні!», – заявив Микола Клочко.