Районна газета

Правопросвітницький проект «Я маю право!»

 
 
 

 

ЗІ СТУДЕНТАМИ МАШКОЛЕДЖУ ГОВОРИЛИ ПРО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ ХАБАРАМ

Тема хабара під час розпочатого навчального року є дуже актуальною і завдання спеціалістів юстиції роз’яснити студентам як діяти у випадку, якщо вимагають хабара за іспит чи навчання та куди звертатися, щоб зупинити протиправні дії

Для цього фахівці юстиції Сумщини завітали до Машинобудівного коледжу Сумського державного університету, де провели зі студентами правопросвітницький урок. Розповіли, що хабар – це різновид матеріальної вигоди, відповідальність за яку несуть обидві сторони – і та, що його дає, і та, що його отримує. А своєчасне добровільне повідомлення про неправомірну вигоду звільняє від кримінальної відповідальності.

#МінЮстДляСела: ЧОГО ЧЕКАТИ ВІД ЗАКОНОПРОЕКТУ 9140

Ініціатива Міністерства юстиції України, що сколихнула юридичну спільноту – законопроект № 9140 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості»

Які переваги для мешканців сільської місцевості від запровадження інституту уповноважених осіб органу юстиції? Відповіді нижче.

МОБІЛЬНА ТОЧКА ДОСТУПУ ДО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ПРАЦЮВАЛА НА БУРИНЩИНІ

Головне територіальне управління юстиції у Сумській області продовжує разом із системою безоплатної правової допомоги  виїзди до громадян у села і селища

Розгорнули роботу мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги і на Буринщині. У селі Хустянка та самому місті Буринь було чимало бажаючих  поспілкуватися з фахівцями юстиції, щоб отримати чіткі професійні відповіді на питання, що турбують.

ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!» ВЧИТЬ ЗАПОБІГАТИ ЖОРСТОКОСТІ

Навчальні заклади Сумщини продовжують запрошувати фахівців юстиції для проведення з учнями уроків з найактуальніших і найнеобхідніших тем. Так, на пропозицію Сумського закладу загальної середньої освіти № 26, фахівцями юстиції з учнями були проведені відповідні уроки

Дітям розповіли про булінг, про шкоду, яку він завдає психіці та про те яка відповідальність передбачена за його вчинення. Також з дітьми пограли в тематичні ігри та розробили методи боротьби проти булінгу.