Районна газета

Правопросвітницький проект «Я маю право!»

 
 
 

 

ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

Мобільна група у складі фахівців юстиції Сумщини та місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працювала в Сумському районі.

Мешканці Кияницької та Юнаківської сільських рад мали змогу вирішити хвилюючі правові питання практично у себе вдома. Серед усіх питань особливо селян цікавило відчуження майна, оренда землі та порядок оформлення спадщини.

СТЯГНЕННЯ НАРАХОВАНОЇ, АЛЕ НЕ ВИПЛАЧЕНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Консультує Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО

 

Доброго дня пане Міністре! Після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Як мені діяти в такому випадку?

Олександр Раєвський

ОН-ЛАЙН ЧАТ ВІД ЮСТИЦІЇ В ОДИН КЛІК

Відсьогодні дізнатись про всі тонкощі державної реєстрації актів цивільного стану стає ще простіше. Якщо виникає питання про вчинення необхідних Вам реєстраційних дій – достатньо лише написати в он-лайн чаті і фахівці юстиції Сумщини оперативно нададуть кваліфіковану відповідь

Нова послуга від юстиції – проста, зручна, безкоштовна і цілодобова можливість отримати консультації щодо процедур державної реєстрації актів цивільного стану без стомлюючого очікування в нескінченних чергах.

ВИМУШЕНИЙ АВТОСТОП АБО ЯК ГОРЕ-БАТЬКІВ З ШОСТКИНЩИНИ ПЕРЕВИХОВУЮТЬ

Понад 38 і 47 в тисячах гривень – саме такі суми заборгували два жителі Шосткинщини своїм дітям

Схожі історії та практично однакові дії державних виконавців в обох ситуаціях - накладення арешту та майно та рахунки, а також постанова про обмеження у праві виїзду за межі України.