Районна газета

НЕГОДА НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ. СИТУАЦІЯ ПІД КОНТРОЛЕМ

Відповідні служби працюють у цілодобовому режимі

«З огляду на синоптичний прогноз ніч буде складною. Переходимо на щочотиригодинний моніторинг. Будьте готові реагувати та доповідати про оперативну ситуацію у будь-який час доби», – звернув увагу керівників служб, задіяних у протистоянні негоді, тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО за підсумками засідання Міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія ЗУБКА.

За свідченням дорожніх служб, вони ситуацію тримають під контролем, активно ведуться снігоочисні роботи. Запасів солі, піску та інших сумішей достатньо, навіть при роботі в посиленому режимі. Як доповіли енергетики, станом на 15.30 18 січня лінії електропередач неушкоджені, локальні пошкодження мереж усувалися оперативно. Аварійні бригади чергують цілодобово.

Разом з тим Олександр Марченко акцентував увагу присутніх, що 19 січня, на Водохреща, традиційно відбуватимуться заходи на водоймах. На Сумщині таких місць визначено 44, тож всі відповідальні служби мають тримати ситуацію під контролем, забезпечити присутність рятувальних постів, правоохоронних органів, медичних працівників тощо.