Районна газета

ОПЕРАТИВНО РЕАГУВАТИ НА УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО закликав органи влади бути готовими до реагування на чергове погіршення погодних умов

За словами очільника Сумщини, упродовж року діяльність обласної адміністрації була спрямована на посилення роботи щодо забезпечення цивільного захисту населення, створення матеріальних резервів на випадок надзвичайних ситуацій тощо. Проте не всі місцеві керівники впоралися із випробуваннями зимою і снігом. Так, найбільш складна ситуація з розчищення доріг місцевого значення була у місті Ромни, Роменському, Білопільському районах, а також внутрішньоквартальних доріг у містах Суми та Лебедин.

«На жаль, не всі представники місцевого самоврядування розуміють ступінь своєї відповідальності за життєзабезпечення територій, де вони здійснюють повноваження. Щоб не було питань до обласних профільних управлінь, будемо звертатися офіційно листами до міських голів і наполегливо просити усунути всі недоліки, які були допущені», – зазначив Микола Клочко у ході апаратної наради.

Як доповів заступник директора Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Сергій ЛУКАШЕНКО, внаслідок погіршення погодних умов загиблих та постраждалих серед населення та пошкоджень житлових будинків і об’єктів соціальної сфери немає. Масових пошкоджень в електричних мережах не зареєстровано, а окремі пориви на лініях електропередач були ліквідовані своєчасно.

Посадовець також підкреслив, що вцілому проїзди на автошляхах загального користування забезпечено. Для виконання робіт було залучено 115 чоловік особового складу та 95 одиниць техніки ДП «Сумський облавтодор». Додатково від комунальних, будівельних, сільськогосподарських підприємств та інших суб’єктів господарювання залучено 3100 чоловік та 276 одиниць техніки.