Районна газета

НА СУМЩИНІ ФУНКЦІОНУЄ 799 ПУНКТІВ ОБІГРІВУ

Микола КЛОЧКО: «Всебічно допомагати громадянам в умовах зниження температури»

«У зв’язку зі значним похолоданням в області є випадки загибелі людей від переохолодження. Тому всі служби мають працювати в посиленому режимі чітко і злагоджено, аби вчасно надавати необхідну допомогу людям, які її потребують», – наголосив голова облдержадміністрації на апаратній нараді.

Як доповів заступник директора Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій ЛУКАШЕНКО, на 1 січня на Сумщині було розгорнуто 640 стаціонарних пунктів обігріву, на 9 січня кількість розгорнутих пунктів обігріву в містах і районах області збільшилось ще на 159 одиниць.  

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО зазначив, що найбільша їх кількість, зокрема 352 стаціонарних пункти обігріву, функціонує на базі лікарняних установ. У міських, центральних районних лікарнях, а також сільських амбулаторіях, де є пункти постійного базування екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, вони працюють цілодобово, а у ФАПах – протягом робочого дня. Тут громадяни можуть зігрітися, випити гарячого чаю та, за необхідності, отримати медичну допомогу.

В області також чергують 408 соціальних патрулів, вживаються заходи щодо виявлення безхатченків, людей похилого віку, що потребують допомоги, здійснюються перевірки стану протипожежної безпеки приватних житлових будинків, налагоджене щоденне відвідування одиноких громадян похилого віку, інвалідів, особливо в сільській місцевості.