Районна газета

МИКОЛА ШУЛЬГА: «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАБІЛЬНОСТІ У ВИРІШЕННІ ПИТАНЬ»

Прокоментував голова Путивльської районної державної адміністрації засідання третьої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання з підведення підсумків 2015 року

До порядку денного були внесені важливі питання життєзабезпечення територіальних громад та бюджетних установ району.

На чолі голови Путивльської районної ради Євгена ЮЖАКОВА на спільному засідання президії та постійних комісій районної ради депутати детально розглянули та погодили проекти рішень з усіх питань порядку денного.

На початку пленарного засідання Євген Іванович вручив Подяку від народного депутата України Андрія ДЕРКАЧА Бояро-Лежачівському сільському голові Миколі ПЕРЕПЕЛИЦІ, проінформував про створення депутатської фракції «Воля народу» у кількості 12 депутатів, яку очолив депутат Геннадій САДОВИЙ.

Депутати підтримали  депутатські запити та направили їх до відповідних керівників для розгляду питань щодо забезпечення жителів сіл Пруди, Сафонівка, Спадщина автобусним сполученням та відкриття фельдшерського пункту в с.Бобине.

Депутати досить активно обговорювали проекти Програми економічного і соціального розвитку району та районного бюджету Путивльського району на 2016 рік.

Обговорюючи проект зазначеної програми, про яку доповів начальник управління агропромислового та економічного розвитку Путивльської районної державної адміністрації Сергій ЛІТВІНОВ, депутати, висловлюючи пропозиції, були одноголосні в тому, що основним пріоритетом місцевої влади має бути залучення інвестицій для розвитку району та створення нових робочих місць.

Начальник фінансового управління Путивлсьької районної державної адміністрації Ірина СВЕРДЛІКОВА проінформувала про проект районного  бюджету та про фінансове забезпечення  галузей освіти, охорони здоров’я, культури тощо. На 2016 рік  доходи  районного бюджету передбачаються у сумі майже 63,8 млн. гривень.

Депутати заслухали звіти про виконання районних програм діяльності  громадських організацій ветеранів, підтримки організацій інвалідів, соціального захисту окремих  категорій населення та затвердили відповідні нові програми.

Рішеннями Путивльської  районної ради передано будівлю колишнього фельдшерського пункту с.Малушине до комунальної власності територіальної громади Козаченської сільської ради, підтримали пропозицію Октябрської сільської ради щодо перейменування села Октябрське на село Зарічне, надали згоду відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації на списання автотранспортного засобу, надали повноваження профільній постійній комісії Путивльської районної ради щодо відбору кандидатів для  навчання у вищих медичних  навчальних закладах України за кошти районного бюджету, затвердили створення районного центру первинної медико-санітарної допомоги, який з 4 січня 2016 року буде опікуватися сільськими закладами охорони здоров’я, погодили призначення керівником цього закладу Жанни РУДНЄВОЇ. 

На практиці – це розподіл Комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області  «Путивльська центральна районна лікарня» на два заклади.

                                                                                         

Прийняті Путивльською районною радою рішення забезпечать з початку нового 2016 року стабільну роботу бюджетних установ, економічний і соціальний розвиток району.