Районна газета

«ЧІТКО РОЗРАХУВАТИ ВСІ ВИТРАТИ І ПОСТІЙНО КОНТРОЛЮВАТИ ЇХ»

Таке доручення надав голова Путивльської районної державної адміністрації Микола ШУЛЬГА в ході обговорення питання про економне та раціональне використання бюджетних коштів установами, що фінансуються з районного бюджету, на апаратній нараді

«Ситуація в економіці країни непроста, тому зусилля повинні бути спрямованні на розробку заходів щодо економії. Якщо відбувається скорочення мережі в галузях освіти, культури або медицини, то в будь-якому разі потрібно проводити попередні зустрічі з громадами відповідних сільських рад та вести роз’яснювальну роботу. У той же час обов’язково прислухатися до думки мешканців територій, яких торкнуться зміни», - акцентував Микола Іванович.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Микола БОКАТОВ проінформував про виконання бюджету за І квартал 2015 року.

«Для вирішення проблеми незабезпеченості з паливно-мастильних матеріалів, будівельних матеріалів, підготовки котелень до опалювального періоду тощо залучаються кошти з сільських рад. За І квартал 2015 року до відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації надійшли кошти сільських субвенцій у сумі 326,5 тис. грн., у тому числі на погашення кредиторської заборгованості минулого року - 14,5 тис. грн., на харчування учнів - 55,5 тис. грн., на підвіз учнів - 232,7 тис. грн., оздоровлення дітей - 23,8 тис. грн.», - зазначив Микола Петрович.

Жваво обговорювалися питання щодо підвезення дітей до навчальних закладів, щодо забезпеченості автотранспортом.

Про економне та раціональне використання бюджетних коштів за Іквартал 2015 року в закладах культури доповіла начальник відділу культури Путивльської районної державної адміністрації Світлана ДАВИДОВА.

«Відповідно до кошторисних призначень для забезпечення роботи відділу культури Путивльської районної державної адміністрації на 2015 рік заплановано 4342,9 тисяч гривень видатків, з них на перший квартал 988,8 тисяч гривень. 

За вказаний період на видатки відділу профінансовано 985,3 тисяч гривень, що становить майже 99,6% від запланованої суми. Слід зазначити, що відділ культури до кінця 2015 року відповідно до кошторисних призначень на оплату заробітної плати та енергоносіїв забезпечений у повному обсязі», - підкреслила посадовець.

По використанню бюджетних коштів і заходи щодо їхекономії по комунальній установі Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» проінформувала головний лікар Світлана СЕМЕНЕНКО.

«Станом на 02.04.2015 економія бюджетних коштів склала 218,3 тис. грн, у тому числі економія по заробітної плати з нарахуванням склала 143,6 тис. грн., надавались відпустки без збереження - 25,7 тисяч гривень, за рахунок переведення на неповні ставки - 2,5 тисяч гривень, за рахунок скорочення посад - 27,8 тисячгривень, за рахунок лікарняних - 21,6 тисяч гривень, за рахунок перерозподілу непершочергових видатків у сумі 50,1 тисяч гривень, за рахунок вакантних посад 15,9 тисяч гривень», - зазначила Світлана Володимирівна.