Районна газета

ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ РАЙОНУ ЗА І КВАРТАЛ 2015 РОКУ

Про це йшлося під час засідання колегії Путивльської районної державної адміністрації, яку провів перший заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Віктор КОТЕНКО

Під час розгляду цього питання Віктор Володимирович акцентував увагу всіх присутніх на стан фінансування літньої оздоровчої кампанії для дітей у районі: «Питання здоров’я дітей -  невід’ємна складова політики нашої держави та краю. Вартість путівки до Комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області «Дитячий оздоровчий табір «Восход»»  в цілому нижча на 1000 грн., ніж у інших закладах», - зазначив посадовець.

Начальник фінансового управління Путивльської районної державної адміністрації Ірина СВЕРДЛІКОВА повідомила про те, що  за І квартал 2015 року до місцевих бюджетів Путивльського району надійшло коштів у сумі 28493,2  тис. гривень, з яких 27601 тис. гривень – доходи загального фонду,  892,2 тис. гривень – доходи спеціального фонду. Основним джерелом доходів бюджету району є податок та збір на доходи фізичних осіб, якого надійшло за січень-березень 2484,6 тис. гривень, або 34,5% від загальної суми власних надходжень та 108,7% від планової суми  надходжень (план – 2285,2 тис. гривень). Основним платником податку на доходи фізичних осіб є бюджетна сфера, її питома вага займає 53,9%. Питома вага промислових підприємств складає 1,7%, будівельних – 2,1%, підприємств надавачів послуг – 9,3%, сільськогосподарських підприємств – 23,4% та інших  9,6%.