Районна газета

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ТУРНІРУ З ВОЛЕЙБОЛУ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗДОРОВ’Я

17 - 18 квітня 2018 року в спортивних залах Путивльського коледжу СНАУ та Путивльського педагогічного коледжу пройшов турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений Всесвітньому дню здоров’я

Організаторами змагання виступили сектор молоді та спорту райдержадміністрації спільно з ГО ВФСТ «Колос» АПК України. В турнірі взяло участь сім команд (Путивльське відділення поліції, Путивльський педагогічний коледж, Путивльський коледж СНАУ, «Юр’єве» (с.Юр’єве), «Партизан» (м.Путивль), Путивльський професійний ліцей, СК «Сейм» (м.Путивль).

Колективи були поділені на дві групи. Перші місця у групах зайняли команди Коледжу СНАУ та Путивльського відділення поліції, другі – «Партизан» та Путивльський професійний ліцей.

За результатами подальших матчів перше місце виборола команда Путивльського коледжу СНАУ, яка не програла жодної партії. Друге місце посіла команда Путивльського відділення поліції», третє – «Партизан».

Переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами.

Кращим гравцем турніру визнано Олександра ВИСОЦЬКОГО (Путивльський професійний ліцей).

Сектор молоді та спорту Путивльської районної державної адміністрації висловлює подяку керівництву та вчителям фізичного виховання  учбових закладів за надані приміщення та допомогу у проведенні змагань.