Районна газета

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

31 січня - 2 лютого 2018 року в спортивних залах Путивльського коледжу СНАУ та Путивльського педагогічного коледжу пройшов турнір з волейболу серед команд підприємств, організацій та установ на Кубок голови Путивльської районної державної адміністрації, організований сектором молоді та спорту райдержадміністрації

В змаганнях взяли участь сім команд: Путивльське відділення поліції, Путивльська районна державна адміністрація + Путивльський педагогічний коледж, Путивльський коледж СНАУ, Новослобідська сільська рада (с.Юр’єве), «Підприємці» (м.Путивль), Путивльський професійний ліцей  та команда педагогічних працівників Путивльського відділу освіти. Колективи грали за коловою системою. 

За результатами змагань перше місце виборола команда Путивльської РДА + Педагогічний коледж, яка не програла жодної партії. Друге місце посіла команда «Підприємці», третє – Путивльське відділення поліції.

Переможці нагороджені Кубком та грамотою голови Путивльської районної адміністрації, призери змагань та кращі гравці турніру нагороджені грамотами.

Сектор молоді та спорту Путивльської районної державної адміністрації висловлює подяку керівництву та вчителям фізичного виховання  учбових закладів за надані приміщення для проведення змагань та належну організацію турніру.