Районна газета

СВЯТО СИЛЬНИХ ДУХОМ

9 вересня 2017 року на оновленому стадіоні Путивльського коледжу СНАУ відбулись святкові заходи до Дня фізичної культури і спорту

На урочистому відкритті змагань відбулась церемонія нагородження фахівців фізичного виховання, меценатів, тренерів грамотами голови Путивльської районної державної адміністрації та голови Путивльської районної ради. 

Змагання проводились у 7-ми видах спорту: футбол, волейбол, міні-футбол, баскетбол, стрибки у довжину, штовхання ядра та комплексні вправи на брусах та поперечині.

На старт вийшло  більше двадцяти команд.

У футбольному турнірі перше місце вибороли гравці СК «Сейм», друге - ФК «Ярославна», а третє - ФК «Чайка» із с.Юр’єве.

У волейбольному турнірі найсильнішою стала команда Путивльського педагогічного коледжу, друге місце зайняла команда Путивльського професійного ліцею, а третє - волейболісти Путивльського коледжу СНАУ.

В змаганнях з міні-футболу приймали учать жіночі команди. Перше місце зайняла команда  Путивльського педагогічного коледжу, друге - Путивльського коледжу СНАУ, третє – команда Юр’ївського НВК.

У стрибках у довжину найкращі результати показали Сергій  СІРЕНКО та Тетяна ПАТЛАВСЬКА. У комплексних вправах на поперечині та брусах перше місце виборов Руслан БАРТИШЕВ, а у штовханні ядра  - Богдан КУВАЄВ.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями, а юні баскетболісти - ще й солодкими подарунками від торгової марки «Золото інків».

Сектор молоді та спорту Путивльської районної державної адміністрації висловлює подяку керівництву та вчителям фізичного виховання Путивльського коледжу СНАУ за належну підготовку спортивних майданчиків та допомогу у проведенні змагань.