Районна газета

ВІТАЄМО ЛЕГЕНДУ СВІТОВОГО СПОРТУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

2 червня святкував свій день народження почесний громадянин м.Суми, легенда світового спорту, дворазовий олімпійський чемпіон Володимир ГОЛУБНИЧИЙ

Путивльський район  вітає Володимира Степановича із поважною датою (81 рік) і бажає міцного здоров’я, затишку у родині і довголіття!

Також звертаємо Вашу увагу, що 17 червня поточного року до дня народження Голубничого на проспекті Шевченка відбудуться Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20км серед дорослих та молоді, а також Відкритий чемпіонат м.Суми зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків та ветеранів. Змагання чемпіонату України будуть вирішальним етапом відбору до складу збірної команди України для участі в чемпіонаті світу з легкої атлетики (Лондон, 04-13 серпня 2017). Наші скороходи Ігор ГЛАВАН та Інна КАШИНА вже завоювали путівки на світову першість на нещодавньому Кубку Європи зі спортивної ходьби у м.Подебради (Республіка Чехія, 21 травня), де Ігор Главан став срібним призером змагань, а Інна Кашина фінішувала 4-ою із новим особистим рекордом та рекордом Сумської області.

Нинішнє покоління легкоатлетів Сумщини є достойними продовжувачами традицій нашого видатного земляка. Останніми підтвердженнями цієї тези є виконання нормативу Майстра спорту України одразу сімома легкоатлетами Сумщини від початку року (Юлія БАЛИМ, Владислав ТРИТЯК, Михайло ТЮТЮННИКОВ, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Дмитро ОЛЕКСИКНО, Яна НАГОРНА), перемоги збірної команди нашої області у командному заліку серед збірних команд областей на Командному чемпіонаті України з естафетного бігу (м.Київ, 20 травня), чемпіонаті України з гірського бігу (смт.Славське, 25 травня).