Районна газета

Спорт

Інформація оновлена 21.04.2017

СЕКТОР МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

МИКОЛА ПОДОПРИГОРА: «СУМЩИНА ВКОТРЕ ПІДТВЕРДЖУЄ СТАТУС СПОРТИВНОЇ ОБЛАСТІ»

25 квітня глядачів запрошують до Легкоатлетичного манежу СумДУ  відвідати урочисте відкриття ХІІІ літньої Універсіади України та повболівати на змаганнях з дзюдо

За словами заступника голови облдержадміністрації Миколи Подопригори, Універсіада – це цінний урок майстерності для молодих спортсменів, а головне – своєрідна перепустка до участі переможців в ХХІХ Всесвітній літній універсіаді, яка проходитиме з 19 по 30 серпня у місті  Тайбей (Китай).

СУМСЬКІ ЛИЖНИКИ – НАЙКРАЩІ

Спортсмени Сумщини здобули першість на Чемпіонаті України з лижних гонок зі спринту

За підсумками змагань наша команда посіла перше місце з результатом 1765 очок, друга сходинка – за лижниками з Києва, третю позицію займають спортсмени з Київської області.

КУБОК ЕПІФАНОВИЧА - 2017

11 березня 2017 року в Путивльському коледжі Сумського НАУ відбувся традиційний турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті колишнього викладача фізичного виховання коледжу Леоніда НОВІКОВА

В турнірі приймали участь команди з міст Путивль, Глухів, Кролевець, Буринь та села Мазівка Путивльського району. Змагання проводились у 4-х категоріях – «Юнаки до 16 років», «Чоловіки», «Ветерани 40 +» та «Жінки». 

ГРАЄМО В ВОЛЕЙБОЛ

Наприкінці лютого та на початку березня 2017 року у Путивльському районі пожвавилось спортивне життя

22-23 лютого та 6 березня в спортивних залах Путивльського коледжу СНАУ та Путивльського педагогічного коледжу ім.С.В.Руднєва відбулись відкритий волейбольний турнір на приз міського голови серед чоловіків та волейбольний турнір серед жіночих команд, присвячений Дню прав жінок та миру.