Районна газета

Спорт

Інформація оновлена 09.06.2017

СЕКТОР МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ДАЙЖЕСТ СПОРТИВНИХ ПЕРЕМОГ У ТРАВНІ

Останній місяць весни видався для сумських спортсменів щедрим на змагання світового рівня та високі результати

Зокрема, наші земляки стали чемпіонами та призерами Чемпіонату світу з пауерліфтингу (жим лежачи), чемпіонатів Європи з греко-римської боротьби, спортивного радіоорієнтування, армспорту (серед спортсменів-інвалідів), Кубка Європи зі спортивної ходьби.

Зі здобутими перемогами молодь привітав голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО та вручив спортсменам та їх тренерам почесні грамоти та подяки.

ВІТАЄМО ЛЕГЕНДУ СВІТОВОГО СПОРТУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

2 червня святкував свій день народження почесний громадянин м.Суми, легенда світового спорту, дворазовий олімпійський чемпіон Володимир ГОЛУБНИЧИЙ

Путивльський район  вітає Володимира Степановича із поважною датою (81 рік) і бажає міцного здоров’я, затишку у родині і довголіття!

СИЛЬНІ СПОРТСМЕНИ – МУЖНЯ НАЦІЯ

Микола КЛОЧКО привітав сумських спортсменів зі здобутими нагородами на всеукраїнських та міжнародних змаганнях

У центрі уваги присутніх на зустрічі очільника області з членами збірної команди з панкратіону та бронзовим призером чемпіонату Європи з карате Ігорем УГНІЧЕМ були яскраві виступи сумських спортсменів на Чемпіонаті Європи з греплінгу в м. Нові Сад (Сербія), Чемпіонаті України серед юнаків з панкратіону та особисто-командному фіналі Кубку України з панкратіону серед чоловіків та жінок, що проходив у Вінниці, а також 52-му Чемпіонаті Європи з карате в турецькому місті Ізміт.

МИКОЛА ПОДОПРИГОРА: «СУМЩИНА ВКОТРЕ ПІДТВЕРДЖУЄ СТАТУС СПОРТИВНОЇ ОБЛАСТІ»

25 квітня глядачів запрошують до Легкоатлетичного манежу СумДУ  відвідати урочисте відкриття ХІІІ літньої Універсіади України та повболівати на змаганнях з дзюдо

За словами заступника голови облдержадміністрації Миколи Подопригори, Універсіада – це цінний урок майстерності для молодих спортсменів, а головне – своєрідна перепустка до участі переможців в ХХІХ Всесвітній літній універсіаді, яка проходитиме з 19 по 30 серпня у місті  Тайбей (Китай).