Районна газета

ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, НАДАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА ВІДПУСТКА ІЗ ЗБЕРЕЖЕННЯМ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Відповідно до п. 22 ст. 20 та п. 1 ст. 21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до категорії 1 та 2, надається додаткова відпустка із збереженням заробітної плати строком на 14 робочих (16 календарних) днів на рік

Ця відпустка є гарантована державою пільга, а тому роботодавець зобов’язаний забезпечити це право працівника впродовж календарного року. Для одержання щорічної додаткової відпустки встановленої тривалості, потрібна лише одна юридична підстава – це робота за трудовим договором. 

Для відшкодування коштів за надану додаткову оплачувану відпустку, підприємству необхідно надати до управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації пакет документів, зокрема списки громадян із зазначенням прізвища, імені та по батькові, категорії, серії та номера посвідчення, місця реєстрації, ідентифікаційного номера, графік відпусток, розрахунок витрат на додаткову відпустку. Зробити це потрібно не пізніше ніж за два місяці до початку нового бюджетного року. У подальшому реєстрацію поновлюють щороку.

За детальнішою інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації за адресою: м. Путивль, просп. Іоанна Путивльського, 93, кабінет № 10 або за телефоном 5-43-86.