Районна газета

ПОДІЛЬСЬКИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує бажаючих дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю I-III груп, дітей сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, інвалідів війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС) на навчання

Подільський коледж є державним навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота» та «Психологія», на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) повної загальної середньої освіти  (11 класів), диплому кваліфікованого робітника.

Навчання проходить за денною, заочною та дистанційною формами здобуття освіти на державній та контрактній основі.

Зараховані на навчання до коледжу (студенти з інвалідністю I-III груп та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечується стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, цілодобова медична допомога).

Студентам коледжу пенсії виплачуються в повному обсязі.

В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, що дає можливість навчатись особам з числа маломобільних груп населення.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації за адресою: м. Путивль, просп. І.Путивльського, 93, кабінет № 4 або за телефоном: 5-53-49.