Районна газета

Нормативна база

Закон України від 09.07.2003 р. №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»

Закон України від 08.07.201 р. №2464- VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

Закон України від 05.11.1991 р. №1788-XII «Про пенсійне забезпечення»


Порядок організації і проведення особистого прийому громадян, “гарячої” телефонної лінії в управлінні Пенсійного фонду України в Путивльському районі

Графік особистого прийому громадян керівництвом управління Пенсійного фонду України в Путивльському районі

Графік особистого прийому громадян начальниками відділів управління Пенсійного фонду України в Путивльському районі

Графік проведення “гарячих” телефонних ліній по управлінню Пенсійного фонду України в Путивльському районі

ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ З 1 ТРАВНЯ 2017 РОКУ

До уваги пенсіонерів!

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 травня підвищиться на 65 грн та складатиме 1312 грн. Відповідно збільшуються розміри мінімальної пенсії, надбавок та підвищень до пенсії та деякі інші виплати. 

ОБСЛУГОВУВАННЮ ГРОМАДЯН – НОВІ СТАНДАРТИ

З 2014 року в управлінні Пенсійного фонду запроваджено роботу нового відділу, що спеціалізується на обслуговуванні та розгляді звернень громадян за принципом «єдиного вікна»

Кадровий склад відділу підібрано з енергійних, молодих, комунікабельних та фахових спеціалістів, які забезпечують вирішення будь - якого питання у найкоротший термін.

ЦЬОГОРІЧ ВЖЕ 51 ЖИТЕЛЮ СУМЩИНИ ВСТАНОВЛЕНО ПЕНСІЮ ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД УКРАЇНОЮ

Про це поінформувала заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА  під час засідання комісії

На розгляд комісії із встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною подано 26 справ заявників, які претендують на отримання такої пенсії. Серед загальної кількості заявників: 14 осіб – нагороджені трудовим орденом або мають почесне звання «заслужений»; 6 – багатодітних матерів, які народили та виховали до шестирічного віку п’ятеро і більше дітей (у тому числі 1 особа на збільшення розміру надбавки «матерям-героїням»); 6 – ветерани війни, нагороджені орденом чи медаллю «За відвагу».