Районна газета

Нормативна база

Закон України від 09.07.2003 р. №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»

Закон України від 08.07.201 р. №2464- VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

Закон України від 05.11.1991 р. №1788-XII «Про пенсійне забезпечення»


Порядок організації і проведення особистого прийому громадян, “гарячої” телефонної лінії в управлінні Пенсійного фонду України в Путивльському районі

Графік особистого прийому громадян керівництвом управління Пенсійного фонду України в Путивльському районі

Графік особистого прийому громадян начальниками відділів управління Пенсійного фонду України в Путивльському районі

Графік проведення “гарячих” телефонних ліній по управлінню Пенсійного фонду України в Путивльському районі

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ I ГРУПИ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

Буринське об’єднане управління ПФУ Сумської області звертає увагу, що з 1 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску (352 грн. станом на 01.06.2017р)

Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

ЦЬОГОРІЧ ВЖЕ 90 ЖИТЕЛЯМ СУМЩИНИ ВСТАНОВЛЕНО ПЕНСІЮ ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД УКРАЇНОЮ

Про це поінформувала заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА під час засідання комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною

Цього разу на розгляд комісії подано 24 справи заявників, які претендують на отримання такої пенсії та 5 справ заявників – на збільшення раніше встановленого розміру пенсії.

ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ З 1 ТРАВНЯ 2017 РОКУ

До уваги пенсіонерів!

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 травня підвищиться на 65 грн та складатиме 1312 грн. Відповідно збільшуються розміри мінімальної пенсії, надбавок та підвищень до пенсії та деякі інші виплати.