Районна газета

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПРОШУЄ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТЕСТУВАННІ ЕЛЕКТРОННИХ ПІДРУЧНИКІВ

20 березня усі бажаючі можуть долучитися до експертної групи, яка буде проводити аналіз електронних версій проектів підручників для 1-х класів, який МОН планує провести у березні-червні 2018 року

Долучитися до команди експертів можуть науковці, науково-педагогічні працівники, методисти, вчителі, психологи, дизайнери, фахівці з антидискримінаційної експертизи. Учасники експертної групи повинні мати відповідну вищу освіту. Крім того, вони мають знатися на методиках викладання предметів у початкових класах.

Остаточне рішення щодо списку кандидатів, які братимуть участь у експертній оцінці підручників, приймає комісія з відбору експертів.

Для того, щоб оцінка конкурсних робіт проходила об'єктивно та неупереджено, експертами не можуть стати фахівці, які матимуть конфлікт інтересів. Це стосується авторів (співавторів) конкурсних підручників, їх близьких тощо.

Важливо, що експерти несуть особисту відповідальність за достовірність та повноту експертного висновку. Після завершення конкурсу, фахівцям передбачається оплата за виконану роботу.

Для участі у конкурсі претенденти мають подати:

завірену довідку з місця роботи, у якій необхідно вказати: ПІБ, повну назву посади із зазначенням назви установи (організації/підприємства/міністерства /відомства), час перебування на посаді;

підписане письмово зобов’язання про нерозголошення конфіденційної інформації, доступ до якої експерт отримає під час підготовки експертного висновку.

Пакет документів потрібно надіслати до ІМЗО у паперовому вигляді за адресою вул. Митрополита Василя Липківського, 36, м. Київ, 03035 або в електронному вигляді на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Більш детальна інформація за телефоном (044)-248-91-13.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/mon-shukaye-ekspertiv-dlya-provedennya-ekspertizi-proektiv-pidruchnikiv-1-go-klasu