Районна газета

«МАЄМО НАДІЮ, ЩО У 2018 РОЦІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИПУСКНИКІВ РАЙОНУ У ЗНО ПОКРАЩАТЬСЯ» – НЕЛЛІ ЛУБЕНЕЦЬ

Підкреслила начальник відділу освіти райдержадміністрації під час апаратної наради при голові райдержадміністрації Миколі ШУЛЬЗІ

Начальник відділу освіти доповіла про підсумки участі закладів загальної середньої освіти Путивльського району у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2017 році та особливостях проведення ЗНО-2018.

За інформацією Неллі Лубенець, у 2017 році у ЗНО взяли участь 56 випускників закладів освіти району.

Аналіз результатів показав,  що найменше випускників не подолали поріг з математики (7%), з історії України (12.5%), з біології (12,5%), з географії (12,5%).

У той же час, аналіз рейтингу районів Сумської області за предметами за показником 160 і більше балів засвідчує, що Путивльський район посів 1-ше місце з англійської мови, другі місця – з математики та історії України. Це один з найкращих результатів по області. У порівнянні із минулорічними показниками результат дещо підвищився, але є ще над чим працювати. Зокрема, потребує підвищення ефективності робота з підготовки учнів до ЗНО з предметів природничого циклу.

Також начальник відділу освіти зупинилась на особливостях проведення ЗНО у 2018 році.

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом. У 2018 році ЗНО розпочнеться 22 травня з математики. Також у травні учні складуть тести з української мови та літератури, іспанської, німецької та французької мов. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 по 13 червня 2018 року.

Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого 2018 року.

«Маємо надію, що у 2018 році поріг «Не склав» подолають всі випускники і результати району покращаться», - резюмувала начальник відділу освіти.